Kontakt


Adresa Chudenická 1059/30
102 00 Praha 10

Technická podpora tel: +420 270 005 677
hotmail@teamonline.cz
Helpdesk vstoupit

O společnosti TeamOnline a.s.

Společnost TeamOnline a.s. byla založena v roce 2009. Hlavní činností společnosti je vývoj a udržování vlastní vývojové platformy, orientované na rychlou tvorbu databázových aplikací provozovaných v prostředí webových prohlížečů, propojení světa ekonomických a účetních systémů se světem software pro týmovou spolupráci (groupware), mobilních aplikací a komunikací v prostředí Internetu. Dále propagování technologické značky TeamOnline jako takové.

Cílem společnosti TeamOnline a.s. je kvalitně a rychle reagovat na poznatky získané trvalým sledováním vývoje v oblasti informačních technologií, odhadem budoucích trendů a akceptováním připomínek, požadavků a zkušeností klientů.

IČ: 28875559, DIČ: CZ28875559, Bankovní spojení: 4206392001/5500. Společnost je zapsána v OR, vedeného Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 15192

Nabídka spolupráce

 • Jste softwarová firma nebo vývojář?
 • Máte komerční databázovou aplikaci či uvažujete o jejím vývoji?
 • Cítíte, že by bylo vhodné převést starší aplikaci do modernějšího vývojového prostředí?
 • Požadují vaši uživatelé do aplikace vzdálený přístup?
 • Charakteristika aplikace vyžaduje stabilní a spolehlivou client-server platformu?
 • Máte zájem o rovnocenné partnerství a spojení sil při dalším vývoji?

Tak právě vám je určena naše nabídka spolupráce.

Společnost TeamOnline vyvinula vlastní framework a zjednodušila na maximální míru postup při vývoji databázových aplikací, které splňují současné požadavky na moderní systémy. Vzorovou alikací, vyvinutou kompletně v tomto prostředí je například TeamOnline ekonomický systém a TeamOnline CRM.

Neváhejte a zapojte se spolu s námi do společného vylepšování tohoto vývojového prostředí a vašich i našich aplikací.

Kontaktujte nás, rádi se setkáme a projednáme další postup.

Informace pro novináře

 • Název: TeamOnline
 • Specifikace: Ekonomický informační systém, Systém pro řízení vztahů se zákazníky
 • Výrobce: TeamOnline a.s.
 • Rok uvedení na trh: 2009
 • Logo: zip soubor s vektorovými formáty
 • Barvy:RGB: 51,153,255 CMYK: 94,40,0,0black, černá 100%

Anotace TeamOnline ERP

znaky (bez mezer: 736) (včetně mezer: 849)

TeamOnline je sada precizně provázaných podnikových nástrojů pro vedení účetnictví, řízení vztahů se zákazníky, obchod, komunikaci, správu dokumentů, koordinaci prodejního týmu a marketing. Uživatelé jsou při práci vedeni přednastavenými vzorovými schématy a zadávají pouze údaje, které systém nemůže jinak odvodit. Použitá technologie umožňuje pracovat bez časového a prostorového omezení a věnovat se tak plně rozvíjení silnějších a trvalých obchodních partnerství. Vše je zabaleno do lehké a přehledné internetové aplikace, vybavené bezpečnostními prvky proti vnitřním i vnějším útokům. Tím je odstraněna závislost na operačním systému a program lze pohodlně provozovat na OS Windows, Linux nebo Apple. Název produktu je odvozen od hlavní přednosti systému - pracovat týmově bez časového a prostorového omezení. Stránky produktu: www.teamonline.cz

Anotace TeamOnline CRM

znaky (bez mezer: 839) (včetně mezer: 966)

Systém pro řízení vztahů se zákazníky TeamOnline CRM je určen především pro společnosti zabývající se poskytováním služeb či produktů, kdy se před i po uzavření obchodního případu předpokládá delší vývoj vztahu s klientem. V rámci vznikající příležitosti, později obchodního případu, lze sdružovat a archivovat veškerou komunikaci (telefonáty, maily), plánovat a delegovat aktivity (úkoly, schůzky), vytvářet varianty nabídek, návrhů smluv (generovaných do kancelářského balíku dle šablon) a koordinovat průběh plnění celého případu. Systém obsahuje vlastní nástroj na modelování cenotvorby, tvorbu objednávek a fakturační modul, včetně řešení záloh a sledování úhrad. Modul Marketing pomůže při práci s cílovými skupinami zákazníků, rozpočty a marketingovými kampaněmi. Kromě kvalitního přehledu o zákaznících umožní TeamOnline CRM také lépe poznat vlastní firmu a přispět tak k optimalizaci stávajících procesů, vzájemné zastupitelnosti a zvýšení efektivity práce.

Snažíme se podporovat mladé sportovce ...

... a proto mladých hokejovým nadějím HC Vimperk přejeme, aby se jim v nových dresech dobře hrálo.

Moderní gymnastika

Snažíme se podporovat oddíl moderní gymnastiky TJ Vodní stavby Praha

 Chci to vidět naživo

Kontakt

Chudenická 1059/30,
102 00, Praha 10

Tel: +420 270 005 676
Email: admin@teamonline.cz

Sledujte nás