Archiv novinek

Mobilní aplikace

Zadávejte skladové doklady přímo z mobilního telefonu pomocí načítání čárových kódů

Více informací ...

Konsolidace účetních výkazů

Konsolidovaná účetní závěrka je účetní závěrka skupiny podniků, která slučuje stav majetku a závazků a dosažené hospodářské výsledky mateřského podniku s jeho podílovou účastí v ostatních podnicích, které kontroluje nebo v nichž má podstatný vliv (holding) nebo je ovládající osoba ve smyslu platného zákona.

Více informací ...

Jak na mimořádné odpisy 2020/2021 v modulu Majetek

Pokud chcete tuto novinku využít, přečtěte si jednoduchý návod zde ...

Více informací ...

TeamOnline a převod na nový rok

V TeamOnline stačí jen pár kliknutí pro aktivaci nového účetního roku. Zde přinášíme návod.

Více informací ...

17 pádných důvodů proč uvažovat o ekonomickém systému TeamOnline

...

Více informací ...

Provozní doba mezi vánočními svátky

Provozní doba zákaznické podpory mezi vánočními svátky.

Více informací ...

Nová verze 9.0.0238

Seznam novinek ve verzi TeamOnline 9.0.0.238

Více informací ...

Čtečka QR kódů

Přinášíme novinku pro snadnější pořizování přijatých faktur.

Více informací ...

Změny v kontrolním hlášení od 1.10.2019

na základě novelizace zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění zákona č. 80/2019 Sb. dochází s účinností od 1.10.2019 ke změně struktury a způsobu vyplňování kontrolního hlášení. Tato změna se tak týká již KH za období září 2019 nebo 3. čtvrtletí 2019

Více informací ...

TeamOnline Marketplace

Je čas na tuning Vašeho TeamOnline. Vylepšete si svůj systém díky novým zásuvným modulům z našeho Markeplace.

Více informací ...

Modul Evidence vozidel

Osobní vozidla dnes používá ke své činnosti skoro každý podnikatel. S provozem je následně spojena určitá agenda. Počínaje pojištěním, silniční daně až po hlídání různých termínů jako je STK. Na toto vše slouží v informačním systému TeamOnline nový modul Evidence vozidel. Každé vozidlo zde má svou kartu, kde je možné veškeré tyto parametry a termíny evidovat. Na základě údajů z technického průkazu pak program automaticky vypočte výši čtvrtletní zálohy na silniční daň, připraví včas příkaz k úhradě a na konci roku vygeneruje přiznání v elektronické podobě s přehledem zaplacených záloh. Systém umožňuje kromě osobních automobilů evidovat i nákladní, stavební či zemědělské stroje. Ve speciálním panelu na úvodní obrazovce TeamOnline (dashboardu) pak upozorní uživatele na důležité blížící se termíny. Například již zmíněného STK, garančního servisu či povinného ručení.

Více informací ...

Barevné rozlišení agend

Pracujete v TeamOnline ve více agendách současně a často mezi nimi přepínáte? Označte si je v aktuální verzi barvenou stuhou.

Více informací ...

Důležité upozornění !!

Rádi bychom Vás upozornili, že jsme obdrželi zprávu z Generálního finančního ředitelství týkající se informace, že v průběhu srpna-září 2018 začnou platit nové technické změny v EET. V systému TeamOnline v současné době tyto změny testujeme v takzvaném playground režimu a nová verze bude k dispozici včas. Ani vy nenechávejte toto na poslední chvíli a ověřte si, zda i Váš systém bude včas připraven. Anebo přejděte na TeamOnline a máte jistotu, že budete mít nové EET funkční a včas.

Více informací ...

GDPR

25. května 2018 vstoupí v platnost ve všech státech Evropské unie, včetně České republiky nové nařízení na ochranu osobních údajů, známé pod názvem GDPR.

Více informací ...

TeamOnline účetní služby

Společnost TeamOnline a.s. neustále pracuje na těsnějším provazování souvisejících služeb do komplexnějších a vyladěných balíčků. Přínosem pro klienty jsou především optimalizované náklady v porovnání s tím, když jsou jednotlivé služby poskytovány samostatně.

Více informací ...

Datové schránky

Komfort práce v systému TeamOnline je pro nás stejně důležitý jako jeho spolehlivost a legislativní platnost. S našimi uživateli proto neustále hledáme další možnosti jak práci v systému zjednodušit či obohatit o nové nadstandardní nástroje přinášející každodenní užitek. Jednou z takových novinek je například propojení na datové schránky, které umožňuje přímo ze systému kontrolovat nové zprávy, archivovat je, či odesílat výkazy pro státní správu. Vše dokonale přehledné a jednoduché. Chcete vědět více? Tak navštivte server http://dokumentace.teamonline.cz/datove-schranky.

Více informací ...

Jednodušší připojování příloh

metodou drag and drop.

Více informací ...

Mzdový a personální systém

Jako vhodný doplněk našeho řešení ERP systému TeamOnline doporučujeme mzdový a personální systém NUGGET od stejnojmenné společnosti Nugget SW s.r.o. Společnost je na mzdové a personální systémy specializována, proto Vám může poskytnout řešení v mimořádné kvalitě. Mzdový systém NUGGET je automaticky propojen s našim účetním systémem.

Více informací ...

TeamOnline školní tahák

Stáhněte si TeamOnline školní tahák zde ...

Více informací ...

Cloud Marketplace

S potěšením můžeme oznámit, že jsme se stali partnery společnosti DNS a náš produkt je nyní součástí DNS Cloud Marketplace, který slouží pro jednoduchý výběr a využívání CLOUDových služeb různého zaměření.

Více informací ...

Přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2018

Dovolte, abychom Vám popřáli krásné a klidné Vánoce a do nového roku hodně zdraví, úspěchů a splněných přání. Všem uživatelům software TeamOnline děkujeme za podporu, bez které by tento systém nemohl existovat. Vy jste naší hlavní inspirací pro další zlepšování. Pro příští rok plánujeme spoustu novinek. Hlavní trend vidíme zejména v chytrých nástrojích odbourávajících rutinní a opakující se činnosti, které TeamOnline pomůže detekovat, naučit se je a dělat automaticky. Definujte pravidla a nechte práci konečně strojům. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci v roce 2018.

Více informací ...

Novela zákona o DPH

Přidány nové kódy přenesení daňové povinnosti u DPH od 1.7.2017

Více informací ...

Připravujeme zásadní novinku - TeamOnline Marketplace

Pomocí této služby si budou moci uživatelé ekonomického informačního systému doplnit svůj program o další užitečné nástroje, moduly, sestavy a další rozšíření. Pilotní start plánujeme v polovině září 2017. Jedinou podmínkou pro načítání rozšiřujících balíčků z TeamOnline Marketplace je aktivace nástroje TeamOnline AppBuilder, který slouží pro návrh aplikací v prostředí TeamOnline. Pomocí TeamOnline Marketplace budou moci propagovat své úpravy a moduly ostatním klientům produktu TeamOnline též implementační partneři.

Více informací ...

Rozvaha a výsledovka pro EPO

Zasílání výkazů státní správy elektronicky

Více informací ...

TeamOnline - polská legislativa

Jednolity Plik Kontrolny (kontrolní hlášení pro polskou legislativu)

Více informací ...

TeamOnline - procesy

Připravili jsme pro Vás další skvělé vylepšení do TeamOnline.

Více informací ...

TeamOnline 2017

Jaké novinky přinese ekonomický informační systém TeamOnline v roce 2017?

Více informací ...

Plánované odstavení služeb TeamOnline CLOUD

Technické informace: V neděli 14.5.2017 od 00:00 do 03:00 hodin bude prováděn softwarový upgrade služeb TeamOnline CLOUD. V tomto čase může dojít ke krátkodobé nedostupnosti poskytovaných služeb. Důvodem zásahu je inovace technologií a zvyšování kvality služeb. Děkujeme za pochopení.

Více informací ...

TeamOnline a EET

Průběžně doplňované informace o řešení EET v TeamOnline.

Více informací ...

Vývojářská licence TeamOnline

Již brzy Vás seznámíme s obsahem vývojářské licence ekonomického systému TeamOnline. Vytvořit si vlastní modul nebo agendu a propojit s účetními doklady nebylo nikdy jednodušší. Kromě našich implementačních partnerů tuto možnost nyní ocení i zdatnější uživatelé. Nový modul si prakticky "naklikáte" za pár minut.

Více informací ...

Provozní doba mezi svátky

Kromě druhého svátku vánočního poskytujeme standardní provoz. Přeje všem našim přátelům a klientům bohatého ježíška a úspěšný rok 2017.

Více informací ...

Doplněk 5.0.6594 - mapové podklady

Zobrazení účetních dat na mapových podkladech. V TeamOnline verze 5.0.6594 je možné aktivovat doplněk "mapy", který slouží k zobrazení obchodní a účetních údajů v prostředí Google Mapy či OpenStreetMap. Pro začátek je napojen modul adresář a objednávky. Na obrázcích jsou vidět možnosti využití této nové funkce.

Více informací ...

Prodiss informační zpravodaj 2016/10

Přečtete si nový informační zpravodaj společnosti Prodiss. Obsah tohoto čísla: Nový způsob práce s položkami dokladů v systému TeamOnline, Co znamená výraz drill down, Změny v poskytování technické podpory, SEPA - jednotná oblast pro platby v EUR, Novinky v systému TeamOnline, QR Faktura, QR Platba,

Více informací ...

Nový atraktivní design tiskových výstupů

I vydaná faktura dělá Vaší firmě vizitku. Pro systém TeamOnline připravujeme modernější tiskové výstupy. Zde na ukázku nový typ vydané faktury, který můžete získat již dnes.

Více informací ...

TeamOnline verze 5.0.6223

Seznam novinek ve verzi TeamOnline 5.0.6223

Více informací ...

Videozáznam ze semináře o EET

Doporučujeme shlédnout video ze semináře o EET. Seminář pořádala Finanční správa ČR pro vývojáře informačních systémů, ale obsahuje mnoho zajímavých informací i pro běžné uživatele. Společnost Prodiss pracuje intenzivně na podpoře EET v systému TeamOnline. První verze bude k dispozici koncem září 2016 s možností ověřit si EET ve zkušebním provozu.

Více informací ...

Prodiss informační zpravodaj 2016/07

Přečtete si nový informační zpravodaj společnosti Prodiss. Obsah tohoto čísla: řešení kontrolního hlášení od firmy Prodiss, exporty výkazů na portál státní správy, novinky v systému TeamOnline, elektronická evidence tržeb - EET, časté dotazy před změnou programu, program školení.

Více informací ...

TeamOnline verze 5.0.6174

Seznam novinek ve verzi TeamOnline 5.0.6174

Více informací ...

Přehled dostupných funkcí v TeamOnline

Strom činností v aktuální verzi.

Více informací ...

Helpdesk

Spustili jsme novou verzi uživatelského rozhraní pro pohodlnější zadávání požadavků na technickou podporu Prodiss-TeamOnline.

Více informací ...

Drill down

Ve světě informačních technologií znamená výraz drill down možnost jednoduše se prokliknout (provrtat) z jednoho objektu zkoumání k jinému, který je v přímé souvislosti.

Více informací ...

ABC analýza

Nový modul v ekonomickém systému TeamOnline

Více informací ...

Novinka - export rozvahy a výsledovky do XML

Export rozvahy a výsledovky na portál státní správy

Více informací ...

TeamOnline verze 4.0.6049

Seznam novinek ve verzi TeamOnline 4.0.6049

Více informací ...

TeamOnline verze 4.0.6031

Seznam novinek ve verzi TeamOnline 4.0.6031

Více informací ...

TeamOnline verze 4.0.6018

Seznam novinek ve verzi TeamOnline 4.0.6018

Více informací ...

Kontrolní hlášení v TeamOnline

Jak je řešeno kontrolní hlášení v ekonomickém systému TeamOnline se dozvíte v online dokumentaci na následujícím odkazu.

Více informací ...

Provoz technické podpory o svátcích

Otevírací doba na konci roku 2015.

Více informací ...

PF 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám za celý náš kolektiv popřáli krásné vánoční svátky a hodně úspěchů v roce 2016. Zároveň chceme poděkovat za Vaší důvěru, kterou nám projevujete. To nás zavazuje poskytovat naše produkty a služby v co nejvyšší kvalitě.

Více informací ...

Kontrolní hlášení

legislativní doplněk od společnosti Prodiss

Více informací ...

TeamOnline verze 4.0.5308

Seznam novinek ve verzi TeamOnline 4.0.5308

Více informací ...

ARES

Vážení uživatelé programu TeamOnline, pokud v programu používáte ověřování informací o subjektech pomocí ARES, jistě jste zjistili, že je v současné době tato služba nedostupná. Problém není na straně TeamOnline, ale výpadek oznámilo ministerstvo financí.

Více informací ...

Kontrolní hlášení

S účinností od 1. 1. 2016 vzniká plátcům daně z přidané hodnoty zákonná povinnost podávat tzv. kontrolní hlášení.

Více informací ...

Přepočet jednotek při prodeji a nákupu

Podpora přepočtu měrných jednotek. Jste obchodní firma a nakupujete zboží například na tuny, ale prodáváte na kilogramy nebo třeba na metry? Tak to je od nové verze ekonomického systému TeamOnline hračka.

Více informací ...

Spolupráce TeamOnline a nových Microsoft Office 2016

Spolupráce TeamOnline a nových Microsoft Office 2016 se nebojte. Funguje to, klidně instalujte.

Více informací ...

TeamOnline podporuje EDI komunikaci

Ekonomický systém TeamOnline nyní plně podporuje elektronickou komunikaci EDI (Electronic Data Interchange). Obchodním společnostem přináší EDI zrychlení a zefektivnění výměny obchodních dokumentů, například objednávek, dodacích listů a faktur.

Více informací ...

 Chci to vidět naživo

Kontakt

Chudenická 1059/30,
102 00, Praha 10

Tel: +420 270 005 676
Email: admin@teamonline.cz

Sledujte nás